MÖBLER / Byråar, sekretärer / Skrivbyrå 9333403
nr 933 3403
Skrivbyrå
mahogny, rot, intarsial. 125, djup: 53 g. 97
Kondition: slitage, skador, sprickor
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
söndag 21 december 2014
kl 20:16:35
19/12 12:26:27
Träslag; Almrot
Från almens rotansvällning.
Träslag; Alrot
Stamansvällningar och rötter från alen.